SILENTUB-100
Wentylatory SILENTUB-100 (osiowe) przeznaczone są do wentylacji pomieszczeń małej i średniej wielkości w szczególności łazienek, WC, kuchni itp.
SILENT 100/300
VENTURIA-2
System Venturia zapewnia ciągłą wymianę powietrza w kilku pomieszczeniach jednocześnie, co umożliwia skuteczną wentylacje wyciągową...
EDM

Konstrukcja
Łazienkowe wentylatory promieniowe o atrakcyjnym wyglądzie, charakteryzujące się niskim poziomem emitowanego dźwięku. Stworzone do instalacji, w których musi zostać zachowane wysokie ciśnienie przy jednocześnie niskim poziomie hałasu. Wentylatory dostępne w dwóch modelach (170 i 250) w trzech wersjach:

Model podstawowy (S): Z silnikiem dwubiegowym. W chwili podłączenia musi zostać wybrana prędkość działania, wysoka lub niska. Opcjonalnie mogą zostać podłączone do regulatora prędkości (REB) lub przełącznika biegów (REGUL-2).

Model wyposażony w wyłącznik czasowy (T): Wyłącznik czasowy, utrzymujący działanie urządzenia po tym, jak zostało wyłączone oświetlenie. W czasie instalacji można wybrać pomiędzy czasem ustawionym fabrycznie, a ręcznym ustawieniem (2, 15 lub 30 minut). W czasie tego czasu wentylator zawsze będzie działał na niższej prędkości.

 Dane techniczne
Typ
Prędk.
obr.
min-1
Pobór
mocy
W
Napięcie
V
Wydajn.
max
m3/h
Ciśn.
akust.
dB(A)
Masa
kg
Stopień ochrony
IP
Klasa izolacji
EBB-170N
1010 48 230-240 220 42,3 3 44 II
EBB-250N
1225 51 230-240 270 46 3 44 II

 Wyposażenie dodatkowe
Wersja
S T HT
Dwubiegowy
Opóźnienie czasowe
 
Czujnik wilgotności
   

 

Model wyposażony w czujnik wilgotności i opóźnienie czasowe (HT): Wyłącznik czasowy o opóźnieniu od 1 do 30 minut, z regulowanym czujnikiem wilgotności o zakresie od 60 do 90%. Urządzenie zawsze rozpoczyna pracę na wyższej prędkości. Gdy ustawiony poziom wilgoci zostanie osiągnięty, przełącza się na niższą prędkość.

Wentylatory EBB N wyposażone są w wirniki z łopatkami skierowanymi do przodu, zapewniające ciśnienie odpowiednie do systemów kanałowych. Wszystkie modele są standardowo wyposażone w klapy zwrotne umieszczone na wylocie z wentylatora.

Wentylatory EBB N wyposażone są w jednofazowe silniki elektryczne 230V, 50Hz, z samo-resetującym się wyłącznikiem termicznym, posiadają zabezpieczenie przed porażeniem prądem w klasie II, stopień ochrony IP-X4. Lampka kontrolna, sygnalizuje pracę wentylatora. Dodatkowo wentylatory EBB N posiadają "wyłącznik bezpieczeństwa", odcinający napięcie w momencie, gdy przednia kratka zostanie zdjęta. Umożliwia to bezpieczne czyszczenie wirnika i przedniej kratki. EBB-250 N posiada metalowy filtr przeciwtłuszczowy w standardzie. Filtr ten może bya wyjmowany w celu umycia, jeśli tylko zachodzi taka potrzeba.

SILENTUB-100     VENTURIA-2    
SILENT100/300    DECOR    EDM    EB    EBB    EB-N
SILENT    TDM    CK    HV    HVE    HTB    ARTIC

Wentylatory:   kanałowe,   ścienne,   osiowe,   promieniowe,
dachowe,   przeciwwybuchowe,   oddymiające,   chemoodporne,
bocznokanałowe,     termowentylatory,
kurtyny powietrzne,   odciągi,   odkurzacze przemysłowe
Przewody:   elastyczne,   wentylacyjne
Akcesoria:   wentylacyjne,   elektryczne

Home   |   Produkty   |   Nowości   |   Prasa   |   Download   |   Sklep   |   Kontakt
  Copyright © 2006 Venture Industries
Wykonanie: 2M SYSTEM