SILENTUB-100
Wentylatory SILENTUB-100 (osiowe) przeznaczone są do wentylacji pomieszczeń małej i średniej wielkości w szczególności łazienek, WC, kuchni itp.
SILENT 100/300
VENTURIA-2
System Venturia zapewnia ciągłą wymianę powietrza w kilku pomieszczeniach jednocześnie, co umożliwia skuteczną wentylacje wyciągową...
EDM
Wentylacja wywiewna w mieszkaniu Wentylacja wywiewna w mieszkaniu
Nikogo nie trzeba przekonywać jak ważne jest czyste, z dostateczną zawartością tlenu i odpowiednią wilgotnością, powietrze. Z tego też względu należy zadbać o sprawnie działającą i odpowiednio dobraną wentylację budynku. Jak wiadomo głównym zadaniem wentylacji jest wymiana powietrza, tzn. usuwanie zużytego i zanieczyszczonego, a dostarczanie wymaganej ilości świeżego.
 
Nowości 2006 firmy VENTURE INDUSTRIES Nowości 2006 firmy VENTURE INDUSTRIES
W 2006 roku oferta firmy Venture Indu­stries Sp. z o.o. powiększyła się o nowe modele wentylatorów takich jak: kanałowe TD, VENT, IBF, łazienkowe SILENT, kurty­ny powietrzne cOR, wentylatory dachowe RF, odciągi stanowiskowe WNF oraz dmu­chawy bocznokanałowe SC. Do zupełnie nowych produktów należą wentylatory łazienkowe EBB, dachowe RBH oraz pro­mieniowe GSF.
 
 
Inteligentny wywiew Inteligentny wywiew
Zastanawiając się nad wyborem danego modelu wentylatora do łazienki kierujemy się zwykle jego wyglądem oraz ceną. Dopiero w trakcie korzystania z tego, bądź co bądź prostego urządzenia, wychodzi na jaw jeszcze jedna cecha, o której często zapominamy dokonując zakupu - funkcjonalność.

Wentylatory:   kanałowe,   ścienne,   osiowe,   promieniowe,
dachowe,   przeciwwybuchowe,   oddymiające,   chemoodporne,
bocznokanałowe,   termowentylatory,
kurtyny powietrzne,   odciągi,   odkurzacze przemysłowe
Przewody:   elastyczne,   wentylacyjne
Akcesoria:   wentylacyjne,   elektryczne

Home   |   Produkty   |   Nowości   |   Prasa   |   Download   |   Sklep   |   Kontakt
  Copyright © 2006 Venture Industries
Wykonanie: 2M SYSTEM